Програма співпраці Шведського Інституту з Україною.

Шведський інститут (SI) надає шведським культурним організаціям та їх українським партнерам гранти для спільної реалізації проєктів, спрямованих на підтримку відбудови України, реформ та інтеграції з ЄС в таких галузях, як інклюзивний економічний розвиток, підприємництво та торгівля, права людини, демократія, верховенство права та гендерна рівність.

Заявки приймаються до 15 травня.

У межах конкурсу пропонуються три різновиди грантів:

Підготовка проєкту

Підготовка проєкту передбачає невелику підтримку проєкту з метою створення основ для співпраці між Швецією та Україною. Це може включати в себе діяльність з встановлення контактів, зустрічі та семінари для обговорення або проведення невеликих пілотних досліджень.

Сума гранту: від SEK 100,000 до SEK 200,000
Тривалість проекту: 6 – 12 місяців

Проєкти співпраці

Проєкти співпраці - це підтримка проєкту для реалізації заходів з розбудови спроможностей з культурними організаціями та/або конкретними цільовими групами в Україні.

Сума гранту: від SEK 500,000 до SEK 2,000,000
Тривалість проекту: 12 – 24 місяці

Навчальна програма

Грант для проведення тематичної навчальної програми для цільових груп в Україні. Метою є зміцнення потенціалу учасників для просування реформ та розвитку, які сприятимуть інтеграції України в ЄС.

Сума гранту: від SEK 1,000,000 до SEK 3,000,000
Тривалість проекту: 12-24 місяці

Дізнатися більше

avatar
Музика з перцем

01/28/2024

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня в нашій десятці: Молода група "Перчинка" надала нам свый новий трек.