Цьому листопаду вже можна поставити «вогник, вогник, жарко, жарко» хіба що за насичені прем’єри на стримінгах та в кіно. «Наполеон» Рідлі Скотта вийшов із суперечливими відгуками, прихильники Девіда Фінчера та персонажа Скотта Пілігрима дякують Netflix за вчасні релізи, а у Львові з успіхом відкрився новий артцентр.
Втім, це лише частина подій, які у своєму дайджесті зібрала CEO та співзасновниця SKVOT Інна Чут.
Після восьми років ревіталізації «Фабрику повидла» у Львові трансформували в сучасний артцентр. Новий простір отримав назву Jam Factory, він розташований в індустріальному районі Львова — Підзамче. Мистецький центр поєднує візуальне мистецтво, театр, музику, перформанс. Команда проєкту відновила старовинні елементи будівлі та вінтажні сходи.
Це ще один привід завітати до Львова. У «Фабриці повидла» наразі проходить виставка «Наші роки, наші слова, наші втрати», яку можна відвідати до березня 2024 року. На сайті та в інстаграмі центру є розклад кураторських екскурсій. Вражає, як потужно Львів закріпив за собою статус культурного центру країни. Кількість митців, нових культурних просторів, та творчості зростає з такою швидкістю, що Києву вже не наздогнати.
Рідлі Скотт випустив стрічку про Наполеона, хтось називає її «захопливим екшеном» і ставить 10 зірок на IMDB, а хтось каже, що це шоу не пов’язаних між собою елементів. Рідлі Скотту доводиться захищатися від істориків, бо вони критикують драму. Але це не заважає фільму збирати ще більше глядачів. Подробиці про сварку між режисером та критиками — у цьому інтерв'ю.
Мабуть, у мене були надто високі очікування щодо «Наполеона», але стрічка їх не виправдала. Я люблю історичні епопеї. Люблю Рідлі Скотта. Але не шукайте чогось документального у цьому фільмі. Це щось перебільшене, викривлене і доведене до абсолюту. Надто багато безглуздої гордості, милування собою та возвеличення. Можливо, це спосіб передати велич постаті, але під час перегляду мене не покидало відчуття, що такі сюжети ми вже десь бачили — разів 50 — і навіть у того ж Рідлі Скотта.
Співачка поговорила із CEO Apple про його робочий день, спадщину та якість продукції, яку, можливо, виробляють діти. Однак Тім відхилив звинувачення в останньому і дав поради, як перевірити, чи справжній ваш iPhone.
Переслухала це інтерв'ю двічі, воно легке, приємне, але подобається, як все частіше великі платформи роблять колаборації людей з абсолютно різних галузей.
В OpenAI відбулися різкі зміни топменеджменту: СЕО OpenAI Сема Альтмана спочатку звільнили з посади, а потім — повернули.
Інколи мені здавалося, що це якась нова форма серіалу, де події розгортаються в новинах, а ми з вами — герої другого плану. Подивитися й послухати, що ж там сталося, можна у великому матеріалі TIME.
Стримінговий гігант Netflix випустив довгоочікуваний трилер «Вбивця» Девіда Фінчера про кілера-перфекціоніста (Майкл Фассбендер), який промахується на завданні. А ось в аніме-серіалі за мотивами «Скотт Пілігрим проти всього світу» повернувся оригінальний каст із фільму. Indiewire вже вніс його в топ-12 найкращих серіалів року.
У новому кіно Фінчера точно є все, що ми любимо: Тільда Свінтон, гострий сюжет, кінематографічні вбивства, великі помилки і багато пісень The Smiths. І, звичайно, холоднокровний та бездушний Майкл Фассбендер, який руйнує своє життя через ті самі помилки. Як вбивця, він знає, що невдача у його справі має серйозні наслідки. Тому коли куля вбиває не того, він повинен діяти рішучіше. Що ж там сталося, вже можна переглянути на Netflix.
United24 у співпраці з Lego Creators представили проєкт — трійку українських пам'яток у конструкторах. Кубики для монумента «Україна-Мати», Ластівчиного гнізда та водонапірної вежі Маріуполя стануть доступні навесні 2024 року.
Ластівчине гніздо в інтерпретації Lego Creators. Джерело: телеграм UNITED24
Рівень та якість колаборацій, які запускають UNITED24, вражає. Мета їхньої співпраці з Lego Creators — популяризація архітектурної та культурної спадщини України. Мені подобається кожен проєкт, який надає нового сенсу нашим пам'яткам і, звичайно, допомагає відбудовувати країну.