Кропивницький рок-проект "Проти Течії" презентував новий альбом

 

Сольний проект “Проти Течії” презентував вже четвертий альбом “Червоне й чорне”.

Про це повідомив фронтмен гурту Дмитро Кольчик (Рама Вішес).

Робота над альбомом тривала чотири роки, від часу написання першої пісні.

В неї входять десять пісень: “Червоне й чорне” (вона ж заголовна), “Паразити”, “Kurt & Company” (присвячується підрозділу Курта 28-ї ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу), “Фенікс”, “Мирний атом”, “Час”, “Не марнуй свій час”, “Літо догоріло”, “Чую я” і “Я об’являю війну”.

Автором всіх текстів, музики й аранжувань є Дмитро, а гаслом альбому є рядки з пісні “Червоне й чорне”:

“Червоне – це любов, А чорне – це журба. Червоне – наша кров, А чорне – це земля.”

“Червоне й чорне” про те, що я люблю, як кохаю, про що журюся, що ненавиджу, що висміюю і за що борюся, як в контексті України, так і глобально в світі. І я думаю, що прослухавши цей альбом знайдеться багато людей, які будуть зі мною солідарними. На мою думку навколо цих двох кольорів, а точніше того, що вони символізують в даній платівці, крутися все наше життя… А ще червоний і чорний – це класика жанру рок-музики, яка дуже круто поєднується з українською культурою, що й відображається в моєму сценічному образі: “Два кольори мої, два кольори”… Думаю не треба пояснювати, що я маю на увазі? Ну й не дарма ж з них складається наш бойовий прапор, символізуючи нашу кров і рідну землю», – розповів Дмитро Кольчик.

Зводилася платівка Костянтином Мірошніченко на студії “MUSE”. В неї входять десять пісень: “Червоне й чорне” (вона ж заголовна), “Паразити”, “Kurt & Company” (присвячується підрозділу Курта 28-ї ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу), “Фенікс”, “Мирний атом”, “Час”, “Не марнуй свій час”, “Літо догоріло”, “Чую я” і “Я об’являю війну”.

Довідково:

В минулому рок-гурт “Проти Течії”, а на даний момент – сольний проект його засновника, лідера, ідеолога, автора музики й слів Дмитра Кольчика (Рама Вішес). Дата заснування – 11 грудня 2011 року.

avatar
Музика з перцем

01/28/2024

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня в нашій десятці: Молода група "Перчинка" надала нам свый новий трек.